حضور کی‌پلاس پارس در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز

سالانه چندین نمایشگاه صنعت ساختمان در ایران برگزار می‌شود و نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز، یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه‌های این حوزه است. این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین اصناف و صنایع مرتبط با ساختمان سازی برگزار می شود و بر معرفی‌ آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های صنعت ساختمان تمرکز دارد.

شرکت کی‌پلاس پارس پس از 6 سال در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در سالن پروین اعتصامی حضور داشت و میزبان هزاران نفر بازدید کننده بود.

صنعت معماری و ساختمان‌سازی همواره تحت تأثیر تغییراتی نظیر تغییر سبک زندگی و شرایط اقلیمی قرار داشته است و شرکت کی پلاس در تلاش است تا دانش فنی و کیفیت ساخت و ساز کشور را با این تغییرات هماهنگ کند و به سطح جهانی برساند. در این راستا، در بیست و نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان که از 8 تا 11 خرداد ماه سال 1403 در شهر تبریز برگزار شد، کی‌پلاس حضوری پررنگ و موثری داشت. غرفه‌ای که این شرکت در نمایشگاه داشت، جدیدترین و پرکاربردترین محصولات و ساختارهای خود را به نمایش گذاشت و میزبان بزرگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان بود.

پنل مسلح سیمانی “آکواپلاس” عایق معدنی “مینرال پلاس”و گچ مغناطیسی “مگنو” از محصولات جدید شرکت کی‌پلاس هستند که در این نمایشگاه معرفی شدند، همچنین در این غرفه یکی از ساختارهای دیوار جداکننده کی‌پلاس جهت آشنایی بازدیدکنندگان با اجرای اصولی و صحیح انجام گردید.

در حاشیه روز دوم نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز، مدیر عامل شرکت کی پلاس پارس، در غرفه کی پلاس حضور پیدا کردند و جلسه ای با تمامی عاملین منطقه غرب کشور با حضور ایشان برگزار گردید.

سامان ملک پور، مدیر عامل گروه شرکت های کی پلاس

” بعد از 6 سال مجدد در نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز حضور پیدا کردیم و در تلاش هستیم تا فرهنگ استفاده از ساختارهای ساخت و ساز خشک و اهمیت ایمن سازی ساختمان ها را در کشور عزیزمان رواج دهیم.”

 

آقای ملک پور درباره اهمیت سبک سازی ساختمان ها با توجه به زلزله خیز بودن کشور ایران و مضرات استفاده از مصالح سنتی صحبت نمودند. ایمن سازی ساختمان ها در برابر زلزله یک امر بسیار حیاتی و واجب است و می تواند خسارات و تلفات ناشی از این بلای طبیعی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. ما سعی داریم تا با بهره گیری از مصالح ساخت و ساز خشک در اجزای غیر سازه ای ساختمان مانند دیوارهای داخلی، نمای بیرونی و سقف کاذب خسارات حاصل از زلزله را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم و یکی از اهداف حضور در این نمایشگاه نیز این مسئله است.