پنل های آکوستیک کی پلاس

پنل‌ های آکوستیک

پنل های آکوستیک به طور عمومی در سیستم‌های ساخت و ساز خشک (مانند سقف کاذب و دیوارهای پوششی) مورد استفاده قرار می‌گیرند. پنل های‌آکوستیک کی‌پلاس در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند.

معرفی و مشخصات پنل‌ های آکوستیک کی‌پلاس‌

در محیط زیست و محیط کار، آلاینده‌هایی وجود دارند که می‌توانند آسایش و سلامت و حتی ایمنی افراد را به‌ خطر بیندازند. این آلاینده ها می‌توانند در هوا، زمین و آب باشند. آلاینده‌های هوا از نوع فیزیکی و شیمیایی هستند. از آلودگی صوتی می‌توان به عنوان یکی از آلاینده‌های فیزیکی یاد کرد.
امواج صوتی جزء لاینفک زندگی انسان و سایر جانداران است اما همه امواج صوتی مفید نیستند. امواجی که ناخواسته، ناخوشایند و قابلیت آسیب‌رسانی داشته باشند نوفه نام دارند. در اکثر پروژه‌ها طراحی آکوستیکی محیط از نظر ایجاد آرامش و آسایش از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد چرا که مواجهه با آلودگی صدا می‌تواند علاوه بر ایجاد احساس عدم آسایش، کارایی ذهنی را نیز تحت تاثیر قرار دهد. طراحی و تنظیم صدای محیط با استفاده از پنل‌های آکوستیک کی‌پلاس در ساختارهای سقف کاذب و دیوار پوششی امکان‌پذیر می‌باشد. حفره‌های موجود در این پنل‌ها باعث حبس صوت در پشت فضای سقف کاذب یا دیوار پوششی می‌گردد (لایه Fleece مشکی در پشت پنل مانع دیداری فضای داخلی ساختار می‌باشد) و سطح یکپارچه‌ای در ابعاد موردنظر طرح به دست خواهد آمد. بر همین اساس، میزان انتشار صدا در محیط توسط این پنل قابل کنترل بوده و کیفیت آکوستيکی محيط افزايش پيدا می‌کند.
علاوه بر جذب بالای امواج صوتی و افزايش قابليت آکوستيک در فضا، اين پنل‌ها با طرحهای متنوع و قابليت رنگ‌آميزی، ظاهری زيبا و متفاوت در محيط ايجاد می‌کنند.

اکنون می توانيم با استفاده از پنل های آکوستيک کی پلاس، آلودگی های صوتی فضای کار و زندگی را کاهش داده و محيطی سالم و زيبا برای خود و ديگران فراهم نماييم.

پنل آکوستیک 12.20.66R کی پلاس

پنل آکوستیک 12/20/66R

پنل آکوستیک 12.20.35R کی پلاس

پنل آکوستیک 12/20/35R

پنل آکوستیک 8.18Q کی پلاس

پنل آکوستیک 8/18Q Type B8

جدول اطلاعات فنی