ارتباط با ما

دفتر مرکزی کی پلاس

تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن)، بالاتر از پل میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک ۱۹ – کد پستی: 1917634612

تلفن مرکز تماس امور مشتریان: 02143000809

تلفن دفتر مرکزی: ۸۸۲۰۷۹۲۹ – ۸۸۲۰۱۴۲۲ ۰۲۱

شرکت کی پلاس هیچ گونه فروش مستقیم نداشته و فروش و اجرای محصولات کی پلاس تنها از طریق شبکه عاملیت صورت می پذیرد.

تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن)، بالاتر از پل میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک ۱۹ – کد پستی: 1917634612

تلفن : ۸۸۲۰۷۹۲۹۸۸۲۰۱۴۲۲ ۰۲۱

شرکت کی پلاس هیچ گونه فروش مستقیم نداشته و فروش و اجرای محصولات کی پلاس تنها از طریق شبکه عاملیت صورت می پذیرد.

کارخانه کی پلاس پارس

 تهران، کیلومتر ٢٣ جاده خراسان

تلفن: ۳-۳۳۵۸۴۷۱۱ (۰۲۱)

فکس: ۳۳۵۸۳۵۹۵ (۰۲۱)

کارخانه کانیار گچ نوین

سمنان، 5 کیلومتری شهر ایوانکی

تلفن: ۳۴۵۲۰۶۸۵ (۰۲۳)

فکس: ۳۴۵۲۰۶۸۴ ( ۰۲۳)

واحد
پست الکترونیک
فکس
داخلی
فروش
Sales@kplus.ir
۸۸۲۰۳۳۱۵
۱۱۰۳
آموزش
Training@kplus.ir
88203126
۱۱۸9
پشتیبانی فنی
Technical@kplus.ir
۸۸۲۰۳۱۲۶
۱۱۸۹
بازاریابی
Marketing@kplus.ir
۸۸۲۰۳۳۱۵
۱۲۲۴
تبلیغات
Ads@kplus.ir
۸۸۲۰۳۳۱۵-۴
۱۲۰۰-۱۱۸۶
روابط عمومی
Pr@kplus.ir
88203315
1211
زنجیره تامین
Supplychain@kplus.ir
۸۸۲۰۷۵۳۷-۸۸۲۰۸۰۳۴
۱۱۰۷
مالی و اداری
Financial-dept@kplus.ir
۸۸۲۰۱۸۴۱
۱۱۳۳
منابع انسانی
Hr@kplus.ir
۸۸۲۰۸۶۹۹
۱۱۶۸
امور مشتریان
Claim@kplus.ir
۸۸۲۰۲۳۷۱
۱۲۵۰
سفارشات
Order-processing@kplus.ir
۸۸۲۰۷۵۸۷
۱۱۴۶
بازرسی
Inspection@kplus.ir
88203315
1103