نصاب سقف کاذب

اجرا و نصب صحیح سقف های کاذب کی پلاس، نیازمند متخصصین حرفه ای و آموزش دیده می باشد. افراد کم تجربه، توانایی نصب صحیح و استاندارد انواع سقف کاذب را ندارند؛ بنابراین پیشنهاد می شود اگر به دنبال کیفیت بالا در نصب و اجرا هستید، به سراغ متخصصین ماهر بروید. سامانه خدمات کی پلاس به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران، متخصصین ماهری جهت نصب و اجرای سقف کاذب به محل اعزام می کند.

متخصصین سامانه خدمات کی پلاس می توانند با توجه به طراحی فضای داخلی و همچنین سلیقه شخصی شما، بهترین طراحی ها را پیشنهاد داده و نصب و اجرای انواع سقف کاذب را با بالاترین کیفیت انجام دهند. لازم به ذکر است تمام خدمات این مجموعه، با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما عزیزان عرضه می گردد. شما به راحتی می توانید با ورود به سایت سامانه خدمات و ثبت یک پروژه جدید، با متخصصین نصب سقف کاذب کی پلاس در ارتباط باشید.

نکات مهم در انتخاب نصاب سقف کاذب

نصاب سقف کاذب تهران

سقف کاذب یکی از ساختارهای سیستم های درای وال است که به طور کلی به دو نوع یکپارچه و مشبک دسته بندی می شود. نحوه نصب و اجرای هر یک از انواع سقف کاذب متفاوت بوده و نیازمند دانش و اطلاعات فنی است. بهتر است پیش از انتخاب نصاب سقف کاذب، درباره کیفیت کار و تخصص او شناخت داشته باشید؛ در ادامه به بررسی این ویژگی ها پرداختیم:

  • توانایی مشاوره در خصوص انتخاب سقف کاذب
  • آگاهی و شناخت کامل از مدل ها و انواع سقف کاذب
  • دارای تخصص و تجربه جهت اجرای تمامی مراحل نصب
  • پیاده سازی مشخصات فنی و عملکردی متنوع (همچون عایق صوتی و حرارتی و غیره) در صورت نیاز طراح
  • بهره گیری از تجهیزات استاندارد
  • دقت و سرعت بالا در اجرا
نصاب سقف کاذب یکپارچه
نصاب سقف کاذب یکپارچه در تهران و سراسر ایران

نصاب های سقف کاذب کی پلاس

متخصصین سامانه خدمات کی پلاس با توجه به نظر و سلیقه شما، طرح ها و ایده های بسیار متنوعی را به شما ارائه می دهند. شما می توانید با مشاهده نمونه پروژه های کی پلاس، بهترین مدل و طرح را با توجه به فضایی که در اختیارتان است، انتخاب کنید.

کی پلاس به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های درای وال در ایران، با توجه به اهمیت فراوان امر آموزش در تحقق اجرای کیفی سیستم ها، اقدام به تاسیس مراکز آموزشی مجهز و استقرار در شهرهای مختلف کشور نموده است. در دوره های آموزشی کی پلاس، متخصصین با مطالب فنی و روش های صحیح نصب به طور کامل و تخصصی آشنا شده و مهارت لازم جهت نصب ساختارهای ساخت و ساز خشک را پیدا می کنند.

بنابراین تمامی متخصصین با گذراندن دوره های آموزشی، تخصص کافی و لازم جهت اجرا و نصب انواع سقف های کاذب را کسب می کنند؛ در این صورت شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده، تمامی مراحل اجرایی سقف کاذب و دیگر ساختارهای درای وال را به متخصصین اجرایی سامانه خدمات کی پلاس بسپارید.

این متخصصین موظف هستند مطابق استانداردهای این مجموعه، نصب و اجرای انواع سقف کاذب انجام دهند.

نصاب سقف کاذب مشبک
نصاب سقف کاذب مشبک در تهران

اجرت نصب سقف کاذب

اجرت نصب سقف کاذب به عوامل مختلفی همچون سختی موقعیت نصب، نوع سقف کاذب، حجم کار و عواملی از این قبیل، بستگی دارد. امکان ارائه قیمت و اجرت دقیق نصب سقف کاذب پیش از مراجعه و بازدید متخصصین وجود ندارد؛ اما شما می توانید با ثبت پروژه جدید در سامانه خدمات کی پلاس، اطلاعات لازم را دریافت کنید.

پس از بررسی های اولیه و بازدید، تمام هزینه های اصلی و فرعی کار لیست می شود. لازم به ذکر است، متخصصین سامانه خدمات کی پلاس در نصب سقف های کاذب از بهترین ابزارآلات و باکیفیت ترین محصولات درای وال (مثل تایل سقفی، صفحات روکش دار گچی، پروفیل ها و غیره) بهره می گیرند. لازم به ذکر است، جهت محاسبه و اطلاع از قیمت انواع مدل‌ها، به صفحه قیمت سقف کاذب مراجعه کنید.

اجرای سقف کاذب
قیمت نصب سقف کاذب

سوالات متداول

قیمت نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟

عواملی همچون نوع سقف (از نظر جنس و روش پیاده سازی متناسب با دکوراسیون داخلی)، حجم کار، ابزارآلات به کار رفته، بهره گیری از کمیت های فیزیکی مورد نیاز طراح و غیره، در هزینه اجرایی سقف کاذب تاثیرگذار است. شما می توانید برای تخمین برآورد قیمت و دریافت مشاوره رایگان، پروژه ای جدید در سامانه خدمات کی پلاس ثبت کنید.

چگونه بهترین نصاب سقف کاذب را در تهران پیدا کنیم؟ 

ماهرترین و حرفه ای ترین نصاب های سقف کاذب از طریق سامانه خدمات کی پلاس در دسترس هستند.