کی پلاس، میزبان مهمانان خود از کشور عراق

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت کی پلاس پارس، در ابتدای خرداد ماه سال 1403، این شرکت میزبان نمایندگان فروش خود از کشور عراق بود.

در ابتدا یک جلسه رسمی در دفتر مرکزی کی پلاس واقع در تهران، به همراه مدیرعامل محترم مجموعه شرکت های کی پلاس، جناب آقای سامان ملک پور برگزار گردید. هدف اصلی از برگزاری این جلسه، بررسی و تبادل نظر درباره نیازهای بازار ساخت و ساز عراق و ارتقای کیفیت خدمات شرکت کی پلاس در این کشور بود.

بازدید از کارخانه های کی پلاس پارس، کانیارگچ نوین و ایران گچ

به منظور آشنایی عمیق‌تر با فرآیند تولید و کیفیت محصولات، فرآیند لجستیک و … بازدیدی توسط نمایندگان فروش کشور عراق از کارخانه ها صورت گرفت.

بازدید از پروژه برج بهشت نیاتوس، لوکس ترین پروژه مسکونی واقع در شهر تهران

بازدید نمایندگان فروش کشور عراق از پروژه نیاتوس فرصتی بود تا به صورت عملی با نحوه صحیح اجرای ساختارها و محصولات کی پلاس آشنا شوند.

پروژه بزرگ برج بهشت نیاتوس، یکی از بزرگترین و لوکس ترین پروژه ها از لحاظ کیفیت و رعایت استانداردهای ساخت و ساز شناخته می‌شود. این پروژه در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع و با زیر بنای کل ۷۰۰۰۰ متر مربع در منطقه الهیه (تهران) توسط مهندسین صحیح النسب در حال احداث می باشد و در آن از تمامی محصولات و ساختارهای کی پلاس مانند ساختار دیوار، سقف کاذب، گچ پلیمری، چسب کاشی، اسکیم لایت، عایق آبی و … استفاده شده است.

بهشت نیاتوس در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع و با زیر بنای کل ۷۰۰۰۰ متر مربع در منطقه الهیه (تهران) توسط مهندسین صحیح النسب در حال احداث می باشد. این پروژه در ۳۱ طبقه (۲۴ طبقه مسکونی روی همکف و ۵ طبقه زیر زمین) شامل ۶۰ واحد آپارتمان مسکونی (۴۰۰ الی ۲۰۰۰ مترمربع) که ۴۶۰ واحد پارکینگ دارد.

دیوارهای داخلی جداکننده این برج به متراژ 75،000 مترمربع با ساختار دیوار w112 کی پلاس و 64،000 مترمربع سقف کاذب D112a کی پلاس در این پروژه در حال اجرا است.

شرکت کی پلاس پارس صادرکننده نمونه سال های 1400 و 1402

به نقل از واحد روابط عمومی این شرکت، شرکت کی پلاس پارس در سال های 1381، 1384، 1382، 1390، 1392، 1395، 1400 و همچنین سال 1402 به عنوان صادرکننده نمونه سال (در عرصه صادرات غیر نفتی) برگزیده شد.

صادرات غیرنفتی به عنوان یکی از پیشران های اقتصاد ملی، نقش و جایگاهی معنادار در پیوند اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشورها دارد. همواره یکی از اهداف کی‌پلاس به عنوان اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات ساخت و ساز خشک، گسترش بازار در عرصه بین‌الملل و ایفای نقشی موثر در توسعه همه جانبه و پایدار کشور می‌باشد، چرا که صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد. شرایط اقتصادی کشور ایران نیز به گونه‌ای است که صادرات در گرو تولید بوده و ابزاری کارامد در راه توسعه اقتصادی است.