چسب گچی پنل (Boardfix)

برای نصب صفحات گچی و صفحات مرکب بر روی سطوح ساخته شده با مصالح بنایی، از چسب بوردفیکس استفاده می شود. بوردفکیس از گچ و مواد افزودنی ویژه ساخته می شود.

موارد استفاده

برای نصب صفحات روکش دار گچی و صفحات پوشش یافته با عایق های فوم پلی استایرن و پشم سنگ بر روی تیغه های آجری، بتونی، سفالی، سیپورکس و هبلکس بکار می رود.

دستور العمل اجرا

سطوح زیر کار باید محکم باشند و پیش از شروع کار تمیز و گردگیری شوند. سطوح بتونی باید کاملا خشک و عاری از مواد اضافی ناشی از قالب بندی و غیره باشند. بهتر است سطوح بتونی صیقلی و یا دارای جذب بالا را قبل از نصب صفحات روکش دار گچی با ماده مناسبی پوشاند که سطح را متخلخل و جذب را کاهش دهد.

به میزان کافی آب در یک ظرف تمیز ریخته و تدریجا گچ بوردفیکس را روی آب بپاشید، به طوری که سطح آب کاملا با پودر پوشیده شود. (به ازای هر ۱۰ کیلوگرم پودر مقدار ۵ لیتر آب لازم است). مدت ۲ تا ۳ دقیقه صبر کنید تا پودر در آب خیس شود. بهتر است برای مخلوط کردن از همزن مناسب استفاده شود. خمیر به دست آمده باید یکدست باشد. فرصت به کار گیری پس از مخلوط نمودن حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه می باشد. دمای محیط در زمان اجرا نباید کمتر از ۵ و بیشتر از ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

برای آگاهی از نحوه اجرای دیوارهای پوششی با استفاده از بوردفیکس به بخش اول کاتالوگ دیوارهای پوششی مراجعه گردد.

  • اطلاعات سفارش دهی : بسته بندی 20 کیلوگرمی
  • شرایط انبار داری : با استفاده از پالت چوبی و در محل خشک و دور از رطوبت و گرمای شدید حداکثر تا ۶ ماه می توان انبار کرد. در صورتیکه کیسه ها باز شده اند، می بایست به خوبی در برابر رطوبت محافظت و حداکثر تا ۷ روز استفاده شوند.