عایق ها

عایق های کی پلاس برای عایق کاری رطوبتی دیوارها و کف سلول های تر نظیر آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی  و حمام ها به کار می رود. این عایق ها، جایگزین عایق های رطوبتی سنتی مانند قیر و گونی یا ایزوگام می باشند.

معرفی عایق آبی کی پلاس

مزیت ویژه عایق آبی کی پلاس، ضخامت کم غشاء حاصل از آن است که امکان اجرای دیوارهای تک لایه کی پلاس را در سلول های تر فراهم می سازد. (توضیح این که در صورت استفاده از قیر و گونی یا ایزوگام، به دلیل ضخامت زیاد لایه عایق، باید از ساختار دو لایه در دیوارهای کی پلاس استفاده نمود)

 از دیگر مزایای مهم این محصول، امکان اجرای مستقیم کاشی (به وسیله چسب کاشی پودری پایه سیمانی) بر روی آن است. این عایق قابلیت انعطاف و خاصیت کشسانی بالایی داشته و در مقابل ترک های ناشی از تغییر شکل های ساختمانی یا حرارتی مقاوم می باشد. از دیگر مزایای این محصول می توان به چسبندگی عالی به سطوح گوناگون، قابلیت اعمال بر روی کف و دیوار، اجرای آسان و سریع، پوشش یک پارچه و بدون درز و ارائه محصول به صورت مایع آماده مصرف و تک جزیی (بدون حلال) اشاره نمود.

معرفی پرایمر کی پلاس

پرایمر کی پلاس برای کنترل جذب آب سطوح گوناگون، قبل از اجرای انواع محصولات پودری استفاده می گردد. همچنین موجب افزایش چسبندگی آن محصولات به سطح زیر کار می گردد.

این محصول با توجه به تنوع میزان نیاز مصرف کننده ها در بسته بندی های کوچک به بازار ارائه می گردد.